Reklamace a vrácení zboží

Jak zboží reklamovat a vrátit

Délka záruční doby

Na zboží poskytujeme záruku 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. U e-liquidů, příchutí a bází je záruka dána dobou použitelnosti vyznačenou na obale.

Rozsah záručního krytí 

Záruka se vztahuje na výrobní vady, nikoli na běžné opotřebení. Reklamace nebude uznána pokud došlo k mechanickému poškození zboží uživatelem/kupujícím nebo při nedodržení obecných zásad zacházení s věcí, popř. zásad speciálních, se kterými prodejce uživatele/kupujícího seznámil (např. použitím neoriginálních dílů, nevhodné baterie nebo nabíječky). Zboží je na reklamaci nutné poslat bez zbytků e-liquidu, který by mohl způsobit další poškození zboží při transportu. 

Postup pro reklamaci nebo vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě po zakoupení

1. Vytiskněte a vyplňte následující Reklamacni list (form in English) a společně s kopii objednávky či daňového dokladu se zbožím jej zašlete na naši adresu: G3netix, s.r.o., Volfova 2130/6, 61200 Brno.

2. Před odesláním zboží na reklamaci prosíme o vyčištění zboží od zbytků e-liquidu nebo případných nečistot. 

3. Doporučujeme nás po odeslání zásilky kontaktovat emailem na support@g3netix.com. Do e-mailu můžete přiložit foto / scan vyplněného formuláře a tím vše ještě více usnadnit. V případě, že si nejste jisti, zda se jedná o výrobní závadu zboží, tak nás prosím kontaktujte před odesláním zásilky. 

4. Spotřebitel má právo na vrácení zboží/odstoupení od smlouvy ve 14-denní lhůtě od zakoupení. V případě vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě je možné vrátit pouze zboží, které nebylo použito nebo nenese žádné známky používání. Není možné vrátit zboží, které bylo umístěno v uzavřeném obalu a kupující ho z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit zpět. Jedná se především o žhavící hlavy, vatu, spirálky, atomizéry nebo zařízení obsahující atomizér. Při vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě od zakoupení je také nutné vrátit kompletní balení zboží včetně obalu, ve kterém bylo zboží umístěno. 

Doručení

Reklamované / vracené zboží vhodně zabalte, abyste zabránili případnému poškození při přepravě. Doporučujeme také zásilku pojistit na hodnotu zboží. Zboží nezasílejte na dobírku. Zboží nám samozřejmě můžete dopravit osobně, na výdejní místo uvedené v kontaktech.

Zboží poškozené při přepravě

Při převzetí zásilky od dopravce ji řádně zkontrolujte. Nepřebírejte zásilky, které jeví známky poškození. Pokud zjistíte poškození zboží po otevření zásilky, neprodleně kontaktujte dopravce a sepište s ním reklamační protokol. Poté nás prosím kontaktujte na support@g3netix.com

Doba vyřizování reklamace

Vaši reklamaci se budeme snažit vyřídit co nejrychleji, nejpozději však do 30ti dnů od převzetí zboží. Videonahrávka či pečlivá specifikace závady a postupu jak ji navodit dokáže celý proces značně urychlit.


E-shop využívá cookies bez kterých nefunguje.
Nesouhlasím s použitím cookies (zobrazí se prázdná stránka).