Pionneer4You IPV V3 Mini

Inteligentní all-in-one zařízení s funkcí automatického squonkování, velice působivým designem a čipem YiHi SX635J.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 499 Kč
katalogové číslo: 9542
výrobce:Pioneer4you
běžná cena:1 499 Kč
cena bez DPH:1 239 Kč
cena vč. DPH:1 499 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

iPV V3 Mini je malé all-in-one (vše v jednom) zařízení, který znamená revoluční inovaci ve světě vapingu. Největší odlišností od jiných zařízení je možnost automatického squonkování. To znamená, že e-liquid je do atomizéru vháněn po zmáčknutí tlačítka, bez nutnosti mačkání squonkovací lahvičky. Automaticky je možné eliquid do atomizéru nejen napumpovat, ale také ho pomocí zmáčknutí tlačítka vysát. K této funkci slouží horní tlačítko pro napumpování a spodní tlačítko pro odsátí. E-liquid je také do atomizéru vháněn při každém zmáčknutí žhavícího tlačítka při potahu.

 

Inteligentní čip YiHi SX635J s funkcí kontroly teploty (TC) se stará o to, aby nedošlo ke dryhitu v případě nedostatku e-liquidu. Uvnitř zařízení se nachází zabudovaná baterie s kapacitou 1400mAh. Podle odporu atomizéru je možné volit mezi dvěma nastaveními režimu výkonu. Pro atomizér s odporem 0,3ohm, který je součástí balení, je rozsah výkonu v režimu P1: 12 – 15W a v režimu P2: 22 – 25W. Pro atomizér s odporem 1ohm (není součástí balení) jsou rozsahy pro režim P1: 6 – 8W a P2: 10,5 – 12,5W. Zvolený režim, nastavená teplota a stav baterie jsou údaje, které se zobrazují na malém displeji, umístěném mezi žhavícím tlačítkem a tlačítky nastavovacími. iPV V3 Mini se odemyká a zamyká pomocí 3-kliku žhavícího tlačítka. 5-ti klikem žhavícího tlačítka je možné se dostat do nastavení menu pro změnu teploty nebo režimu. Při současném stisknutí obou nastavovacích tlačítek je možné změnit rychlost dávkování e-liquidu do atomizéru. 

Součástí setu je jednorázový Elf ADA atomizér, který plní jak funkci žhavící hlavy, tak i atomizéru s možností nastavení airflow. Tento atomizér je navržen speciálně pro iPV V3 Mini a není kompatibilní s jinými zařízeními. Uvnitř atomizéru se nachází pevně zabudovaná žhavící hlava s odporem 0,3ohm s niklovo-manganovou spirálkou. Zvlášť je možné zakoupit atomizér Elf ADA s odporem 1ohm se spirálkou z nerezu.

Ve spodní části se nachází 2ml lahvička z odolného plastu, kterou je možné pohodlně vytáhnout a naplnit bez nutnosti šroubování či otvírání jejího krytu. 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

E-shop využívá cookies bez kterých nefunguje.
Nesouhlasím s použitím cookies (zobrazí se prázdná stránka).