dotmod dotAIO - sada

Elegantní a kompaktní zařízení ve stylu All In One (vše v jednom) s velice jednoduchým použitím a báječným podáním chuti.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
2 499 Kč
Ukončeno
katalogové číslo: 01695-18-00113
záruka:24 měsíců
výrobce:dotmod
cena bez DPH:2 065 Kč
cena vč. DPH:2 499 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

První AIO (All In One) e-cigareta od dotMod je navržena v tradičním box designu s elegantním provedením. Toto kompaktní zařízení v sobě důmyslně ukrývá cartridge s kapacitou 2 ml s vyměnitelnou žhavící hlavou. Dle zvolené žhavící hlavy a možnosti regulace airflow je dotAIO možné použít jak pro DL, tak i MTL vapování. doAIO je poháněno jednou baterií typu 18650 (není součástí sady).

Uvnitř těla je zabudovaný inteligentní chip, který zvolí vhodný výkon podle odporu instalované žhavící hlavy. Zároveň nabídne i možnost volby ze čtyř úrovní výkonu pro doladění k dokonalosti. Nechybí ani teplotní režim, který zabrání tak zvaným dry hitům, při použití žhavících hlav s nerezovým drátem. Dvě takové hlavy jsou součástí balení.

Jednoduše vyjímatelná cartridge, skrytá uvnitř těla zařízení, má kapacitu 2,7 ml a obsahuje vyměnitelnou žhavící hlavu s odporem 0,3 ohm pro přímé tahání do plic. Uvnitř této žhavící hlavy se nachází mesh síťka, poskytující skvělý požitek z chuti e-liquidu a pěknou produkci páry. dotMod nedávno též představil i žhavící hlavy o odporu 0,7 ohm určené pro MTL, které nahradily původní 1,6 ohm s keramickým médiem. Pomocí přiložené redukce je možné v dotAIO použít i žhavící hlavy Nautilus BVC od Aspire.

Pro tento režim už nyní sada obsahuje vhodný náustek.

 

LED dioda umístěná kolem žhavícího tlačítka indikuje stav nabití baterie i zvolenou úroveň výkonu, kterou je možné nastavit pomocí malého tlačítka umístěného pod tlačítkem žhavení. Každá ze čtyř úrovní výkonu (Very Soft, Soft, Medium a Strong) je na LED diodě zobrazena jako čtvrtina kruhu.

dotAIO se drží posledních trendů i díky použití USB konektoru typu C pro dobíjení baterie a aktualizaci software. dotAIO osloví jak začátečníky, tak i pokročilé vapery, hledající kompaktní a zároveň univerzální zařízení s jednoduchým provozem, luxusním podáním chuti i designem.

Video test dotAIO na MTL

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

E-shop využívá cookies bez kterých nefunguje.
Nesouhlasím s použitím cookies (zobrazí se prázdná stránka).